zespół muzyczny na wesele

Oferta

Gra na żywo

Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów na Pomorzu, które propagują grę na żywo. Nie posiłkujemy się gotowymi i powszechnymi plikami MIDI oraz aranżacjami .mp3 i .wav, z których korzysta większość kapel. Muzyka jest naszą pasją, więc nie ma tu miejsca na żadne gotowce i udawanie. Z całym zaangażowaniem podchodzimy do organizacji każdej imprezy i staramy się tworzyć dynamiczne, czyste brzmienie, które porwie do zabawy, każdego kto znajduje się w pobliżu nas.

Bogaty repertuar

Posiadamy bardzo obfity zbiór polskich i zagranicznych utworów, który stale rozszerzamy o nowe pozycje. Nie są nam obce lata 70, 80, 90 jak i współczesne przeboje muzyki polskiej i zagranicznej. Trafiamy do każdej grupy wiekowej, więc zapewniamy państwa, że nikt podczas zabawy nie poczuje się pominięty. Nie gramy wyłącznie disco polo, w naszym repertuarze można również znaleźć wiele innych gatunków muzycznych, które staramy się ze sobą łączyć.

Elastyczność

Całokształt zabawy ustalamy przed planowanym terminem, w pełnym porozumieniu z klientem. Posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu imprez, więc można zaufać naszym propozycjom. Podczas trwania uroczystości nie muszą państwo martwić się o żaden aspekt, stale komunikujemy się z organizatorem.

Instrumenty

Aby zapewnić i utrzymać wysoką jakość gry korzystamy z instrumentów najwyższej klasy. Być może dla kogoś, kto nie muzykuje posiadane instrumentarium nie sprawia większej różnicy, ale zapewniamy państwa, że odpowiedni sprzęt we właściwych rękach potrafi zdziałać cuda.

Oświetlenie

Odpowiednio dobrane i użyte nadaje niesamowity klimat zabawie oraz znakomicie współpracuje z fotografem. Korzystamy z renomowanych reflektorów PAR emitujących bardzo mocne i wyraziste światło, które upiększa zdjęcia z uroczystości i jeszcze bardziej porywa do zabawy.

Zaangażowanie

Do wykonywanej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie, nie pozostając obojętnymi na sugestie gości. W żadnym wypadku nie spożywamy alkoholu, wódka na naszym stole, o ile się takowa pojawi, jest wyłącznie elemenetem ozdobnym ; )

Rekomendacje

W linku znajduje się część rekomendacji naszego zespołu: http://forum.trojmiasto.pl/Zespol-weselny-Euphoria-opinie-t454774,1,11.html#

Gdzie gramy?

Zajmujemy się obsługą muzyczną wszelkich możliwych uroczystości:

 - Wesele
 - Studniówka
 - Jubileusz
 - Urodziny
 - Festyn
 - Koncert plenerowy
 - Sylwester
 - Zabawa andrzejkowa

W okresie bożonarodzeniowym oferujemy również państwu kilkugodzinny koncert kolęd i utworów świątecznych.